Drama u Albaniji u pretkolu Lige prvaka: Borac gubi na kraju 90 minuta, ali utakmica ide u produžetke

Fudbaleri albanske Egnatije i banjalučkog Borca večeras u Albaniji igraju revanš utakmicu prvog pretkola Lige prvaka nakon što je prva utakmica završila rezultatom 1-0 za Banjalučane. U Albaniji je počelo dosta otvoreno, ali u jednom trenutku desio se i prekid utakmice. Nakon što se nastavio domaći tim je u 16. minutu došao do dobre šanse i vodstva, tako što je Abduraman Fangaj proigrao Meliha Ibrahimoglua koji je postigao gol za 1:0.

Priliku za Borac na drugoj strani imao je Damir Hrelja šutem s oko 20 metara, ipak to je odbranio golman domaćih.

Onda je 30. minutu Jovo Lukić iznenada došao do lopte, oslobodio se jednog čuvara i šutirao, a nakon što se lopta odbila od jednog protivničkog igrača lobovala je golmana za 1:1.

Do kraja poluvremena nije bilo promjena rezultata pa se na predah otišlo sa rezultatom 1:1.

Egnatia ponovo vodi od 82. minute, a sada je strijelac Doukouo.

Nakon greške u odbrani Borca, lopta je došla do Doukoua koji je bio sam na drugoj stativi i samo proslijedio loptu u mrežu za 2:1.

Sada je u ukupnom rezultatu 2:2 pa se ide u produžetke. Borac ima čak sedam žutih kartona u ovom meču.

Gotovo cijela ekipa Borca je dobila javnu opomenu.