Kvalifikacije za Ligu prvaka: Borac na teškim mukama protiv PAOK-a u Banja Luci

Fudbaleri Borca večeras u revanš meču drugog kola kvalifikacija za Ligu prvaka odmjeravaju snage sa PAOK-om, a nakon prvog poluvvremena u Banja Luci gube sa 1-0. Podsjetimo, u prvom meču koji je odigran u Grčkoj uprkos dobroj igri Borac je poražen sa 3-2 tako da sad imaj dva gola zaostatka. U nsatavku pročitajte i kao je tekao meč u prvom poluvremenu.

Borac ni u ovoj utakmici ne vodi Mladen Žižović koji je u duelu sa Egnatijom dobio crveni karton pa ga mijenja prvi pomoćnik Bojan Puzigaća.

Upravo su Puzigaća i Razvan Lucescu odabrali početne postave za večerašnji duel.

Borac: Šiškovski, Kvržić, Meijers, Carolina, Herrera; Grahovac, Skorup, Kulašin, Savić, Vuković; Lukić. Na klupi su ostali: Milićević, Pejović, Pihler, Hasukić, Hrelja, Đajić, Subić, Čavić, Vranješ, Šušić, Karaklajić, Marčetić.

PAOK: Kotarski; Jonny, Troost-Ekong, Koulierakis, Baba; Ozdoev, Schwab, Despodov, Murg, Taison; Brandon. Na klupi su ostali: Tsiftsis, Camara, Michailidis, Tsingaras, Konstantelias, Živković, Kedziora, Vierinha, Sastre, Thymianis, Rafa Soares, Samatta.

Tok meča:

Kakva šansa za Borac na startu utakmice, ali je Kulašin izblokiran u posljednji čas, ostaje 0:0.

PAOK je poveo u Banjoj Luci u 25. minuti.

Kakva šansa za PAOK u 36-oj minuti! Udarac Murga sa distance završio zamalo pored gola Šiškovskog.

Slijedi drugo poluvrijeme koje je već u toku.