Pogledajte kako je Hajradinović majstorijama srušio Galatu i obradovao Džeku i Fener!

Fudbaleri Galatasaraya i Kasimpase su odigrali spektakularan meč u okviru sedmog kola turske Superlige, a konačan rezultat bio je 3:3. Jedan od junaka Kasimpase bio je naš Haris Hajradinović (30).

Bh. reprezentativac je odigrao cijeli meč te zabio gol i asistirao. Od Sofascore je dobio ocjenu 8.5 i bio je igrač utakmice.

Ekipa Galate je sjajno ušla u utakmicu i povela golom Osimhena u 20. minuti.

Isti igrač u 28. minuti zabija novi gol, a Icardi je u 34. minuti pogodio za 3:0.

Ipak, gosti se nisu predavali i smanjili su na 3:1 u 44. minuti preko Falla.

Rezultat se nije mijenjao sve do 83. minute, a onda je Hajradinović postigao gol iz penala.

Hajradinović je u 95. minuti bio asistent, a Da Costa trese mrežu golmana Galate i donosi veliki bod Kasimpasi.

Galata je lider na tabeli sa 19 bodova, dok Kasimpasa zauzima 12. mjesto sa sedam bodova – prenosi Reprezentacija.ba.