Zmaj briljira u Njemačkoj, Ermedin Demirović neumoljivo zabija golove, pogledajte šta je sada napravio

Stuttgart večeras igra protiv Munstera sa 2:0, a drugi pogodak postigao je reprezentativac Bosne i Hercegovine, Ermedin Demirović. Stuttgart je kreirao veliku prednost od 2:0 protiv Munstera već u 15. minuti utakmice.

Nakon što je Angelo Stiller pogodio u sedmoj minuti utakmice za 1:0, ubrzo je uslijedio i drugi pogodak.

Igrala se 15. minuta utakmice kada je sjajni reprezentativac Bosne i Hercegovine, Ermedin Demirović postigao pogodak za 2:0. Demirović je tako nastavio sa sjajnim početkom u redovima Stutttgarta.

U porazu protiv Freibruga jedini pogodak za Stuttgart postigao je upravo naš reprezentativac.

Također, u raspucavanju penala u Superkupu Njemačke, sa bijele tačke bio je siguran protiv Leverkusena – javlja Sportsport.ba. Nadamo se nastavku ove sjajne forme našeg fudbalera i u selekciji Bosne i Hercegovine u Ligi nacija ove jeseni.